TAYFUN YAPI olarak ülke pazarında gerek kalitesi gerekse teknoloji liderliği konusunda uzman personelimiz ve ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

TAYFUN YAPI, 1988 yılından beri 30 yıldır sanayimizin öncelikle kimya sektörüne hizmet vermektedir. Tüpraş, Polisan, Gübretaş, Pakmaya, Borusan Holding gibi ülkemizin önde gelen firmaları yanında kimyadan petrole geri dönüşümden lojistik sektörüne birçok alanda var olan firmamız ilk günkü heyecanı ve sürekli yenilenmekte olan ekip, teknoloji ve iş ortakları ile yola devam etmektedir.

Çalışmalarımız ve imalatlarımız neticesinde sektörden gelen her yeni talep doğrultusunda bakımdan iyileştirmeye ve yeni tasarımlara kadar birçok konu içerisinde yer alıyor olmamız nedeniyle yaptığımız iş ortaklıklarımız artmaktadır. Keza polyester imalatı konusunda sadece Marmara Bölgesi’ nde değil ülkemizin farklı bölge ve sektörlerinde söz sahibi olmamız bunun en bariz kanıtıdır.

As mentioned earlier, most hosting providers require website users to have their own domain name

Yılların vermiş olduğu deneyim ve dostluklarla her geçen gün sektörde haklı bir saygınlık hedefimiz doğrultusunda yolumuza devam etmekteyiz. Bizler ülkemizde birçok sektörde var olan plastik ve polyester imalatı değil aynı zamanda Bakım/Onarım revizyon konularında çalışabileceğiniz güvenilir bir firma olduğumuzu düşünüyoruz. Mevcutta piyasada olan ürünlerimiz sayesinde yakaladığımız ivmenin sektöre getirmeyi hedeflediğimiz yeni ürün ve projeler ile iş ortaklarımızla birlikte daha da hızlanacağına inancımız tamdır.